Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dante's Inferno gameplay

Kategoria: Patche
Producent: Visceral Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 listopad 2009, 10:52
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 374

Opis dodatku - Dante's Inferno gameplay

­Dante’s Inferno to gra akcji z widokiem TPP, która ma być luźno oparta na znakomitej książce „Boska Komedia”, a która tworzona jest przez studio Visceral Games, przy współpracy z EA. W grze wcielamy się w niejakiego Dantego, który próbuje uratować swoją ukochaną i wydostać jej duszę z piekła. Na naszej drodze staje 9 ciężkich misji, w których przyjdzie nam zmierzyć się z najgorszymi potworami, które skrywają piekielne czeluście. Na końcu każdej z misji czeka na nas boss, któremu będziemy musieli poświęcić więcej czasu, co można zobaczyć przeglądając gameplay gry Dante's Inferno. Do premiery tej pozycji pozostało sporo czasu, ale dzięki Dante's Inferno gameplay widome jest, że jest na co czekać, a więc byle do lutego 2010, kiedy to gra ma zostać wydana.

Part 1 Part 2

Podobne

 • Dante's Inferno Trailer

  Trailer do Dante's Inferno

 • Dante's Inferno - kody

  Kody Dante’s Inferno w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma żadnych trików, które dałyby nieśmiertelność naszemu protagoniście lub eliminowałyby wrogów.

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - trailer

  Trailer Devil May Cry 3 to trwający niecałe cztery minuty filmik, jaki zaprezentowano w 2004 roku na targach E3. Pokazuje on świat gry, w którym przyjdzie CI sterować bohaterem imieniem Dante lub jego bratem Vergilem – ta druga opcja możliwa jest tylko w wersji na PC.

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 3 to trwający niemal dziewięć minut materiał wideo, który ukaże Ci, jak wygląda rozgrywka. Zobaczysz tu możliwości Twego bohatera, na którego drodze stają różnej maści demoniczni przeciwnicy.

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - patch

  Patch Devil May Cry 3 to łatka dla każdego posiadacza tego tytułu. Plik ma 34 MB i możesz ściągnąć go za darmo z naszych stron. Ten patch Devil May Cry 3 nosi numer v 1.3.0 i optymalizuje grę, a nadto wprowadza do niej kompatybilność przy używaniu jej na systemie Windows Vista.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dante's Inferno gameplay