Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CSI: Niezbite dowody - patch

Kategoria: Patche
Producent: Telltale Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 październik 2009, 13:59
Rozmiar: 4.28MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 871

Opis dodatku - CSI: Niezbite dowody - patch

CSI: Hard Evidence to już piąta część gry przygodowej, opartej na znanym, amerykańskim serialu kryminalny. Tym razem, jako gracz wracamy do Las Vegas, gdzie musimy pomóc w rozwiązaniu trudnych i wciągających spraw kryminalnych. CSI: Hard Evidence zostało stworzone ponownie przez Telltale Games i wydane na PC, Xbox 360, oraz Wii. Przed rozgrywką warto pobrać najnowszy patch do CSI: Hard Evidence, który możecie znaleźć poniżej. W CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite Dowody patch eliminuje m.in. błąd ze znikającym przyciskiem „Cofnij”, a także nanosi masę innych, niezbędnych poprawek do gry.

Podobne

 • CSI: Miami - patch

  Patch do CSI: Miami, czyli gry opartej na niezwykle popularnym amerykańskim serialu kryminalnym. Zostań śledczym i wciel się w postacie z filmu.

 • CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - patch

  CSI: Crime Scene Investigation to gra przygodowa, w której wcielamy się detektywa, pracującego w biurze kryminalistyki w Las Vegas.

 • CSI: 3 Wymiary Zbrodni - Patch

  Patch do CSI: 3 Wymiary Zbrodni, czyli gry opartej na doskonale znanym serialu kryminalnym. Łatka poprawia działanie gry, poprawia kilka błędów w samej rozgrywce.

 • CSI: Mordercze Zamiary - gameplay

  Gameplay CSI: Deadly Intent to dość długi, trwający niemal dziesięć minut filmik z gry, który ukaże Ci, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce.

 • CSI: NY - patch

  Patch do CSI:NY


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: CSI: Niezbite dowody - patch