Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CSI: Miami - patch

Kategoria: Patche
Producent: 369 Interactive
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19 październik 2009, 12:59
Rozmiar: 1.22MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2048

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - CSI: Miami - patch

CSI: Kryminalne Zagadki Miami to gra kryminalno-przygodowa, w której gracz ma okazję wcielić się w postacie znane z serialu o tym samym tytule i rozwiązać, czasami bardzo skomplikowane sprawy kryminalne, dotykające tą amerykańską metropolię. CSI: Miami ukazało się tylko na komputery osobiste, dlatego posiadacze konsol musza obejść się smakiem i ewentualnie skorzystać z nowszych odsłon tej serii. Ponieważ gra nie ustrzegła się niestety błędów to warto pobrać i zainstalować najnowszy CSI: Kryminalne Zagadki Miami patch, który część z nich na pewno eliminuje. Oczywiście CSI: Miami patch za free znajdziecie na naszej stronie, wystarczy go pobrać poniżej.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: CSI: Miami - patch