Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CSI: 3 Wymiary Zbrodni - Patch

Kategoria: Patche
Producent: Telltale Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19 październik 2009, 12:21
Rozmiar: 2.1MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 619

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - CSI: 3 Wymiary Zbrodni - Patch

CSI: 3 Wymiary Zbrodni to gra stworzona przez studio Telltale Games, która stanowi powiew świeżości do tej znakomitej serii gier przygodowych, bazujących na popularnym serialu kryminalistycznym CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas. Tym razem twórcy zdecydowali się na zastosowanie w pełni trójwymiarowej grafiki, oraz powrót serii do miasta kasyn. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to przypomina ona tą znaną z poprzednich części, a mianowicie zadaniem gracza jest rozwiązanie 5 zagadek kryminalnych. Przed grą warto pobrać i zainstalować patch do CSI: 3 Wymiary Zbrodni, który został wydany niedługo po premierze. CSI: 3 Dimensions of Murder patch nanosi sporo poprawek i zmian, a jego download jest dostępny poniżej.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: CSI: 3 Wymiary Zbrodni - Patch