Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crysis: Warhead - patch v.1.2 Multiplayer

Kategoria: Patche
Producent: Crytek
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10 wrzesień 2009, 11:21
Rozmiar: 361.06 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1816

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Crysis: Warhead - patch v.1.2 Multiplayer

Ukazał się zajmujący prawie 361MB patch do Crysis: Warhead w wersji 1.2, usprawniający rozgrywkę w trybie multiplayer. Od dłuższego czasu oczekiwany przez fanów Crysis: Warhead patch poprawia liczne mniej lub bardziej irytujące błędy pierwotnej wersji gry, takie jak zawieszanie się gry m.in. przy strzelaniu i zoomowaniu przy użyciu karabinku snajperskiego, renderowaniu, czy nawet zawieszanie się serwera przy używaniu opcji ostatniego zakupu do ciągłego zakupu pojazdów. Dodano też drobne usprawnienia – zobaczysz teraz wskaźnik poziomu zdrowia gracza, który właśnie zabił Twoją postać, dzięki innemu wskaźnikowi dowiesz się, czy udało Ci się trafić pojazd lub postać; kosmetycznym poprawkom uległo też menu gry.

Podobne

 • Crysis: Warhead - kody

  masz problem z tym, aby przejść Crysis: Warhead? Kody do Crysis: Warhead sprawia, że to zdanie będzie znacznie łatwiejsze. Wystarczy znać kilka kodów i zabawa jest dużo przedniejsza.

 • Crysis: Warhead - patch v.1.1 Single Player

  Patch do Crysis: Warhead to łatka, której zadaniem jest poprawa szeregu błędów jakie występują w podstawowej wersji gry. Poprawie uległy zarówno właściwości graficzne gry jak i sam system rozgrywki.

 • Crysis Patch 1.2.1

  Patch aktualizuje grę Crysis do wersji 1.2.1 przed zainstalowaniem tej poprawki gra Crysis musi być zaktualizowana do wersji 1.2.

 • Crysis Patch 1.1

  Pierwsza aktualizacja do gry Crysis wprowadzająca wiele istotnych zmian i wykrytych błędów w grze.

 • Crysis Trailer Tech Demo

  Filmik demonstrujący możliwości silnika graficznego gry Crysis.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Crysis: Warhead - patch v.1.2 Multiplayer