Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crysis: Warhead - patch v.1.1 Single Player

Kategoria: Patche
Producent: Crytek
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10 wrzesień 2009, 10:54
Rozmiar: 37.17MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1747

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Crysis: Warhead - patch v.1.1 Single Player

Wydany do Crysis: Warhead patch 1.1 poprawia bugi występujące w rozgrywce single player. Zajmujący niecałe 40MB patch do Crysis: Warhead poprawia m.in. problem ze zmianą rozdzielczości w grze odpalonej na Viście (użytkownicy Visty nie powinni też mieć już kłopotów z kursorem w menu i niechcianym włączaniem się trybu okienkowego zamiast pełnoekranowego). Usprawnieniom uległ też sam engine graficzny (gł. teksturowanie). Postępy z gry zapisane w 32-bitowej wersji teraz powinny bez problemu działać w wersji 64-bitowej (i odwrotnie). Ponadto wprowadzono oddzielny tryb uruchamiania gry dla 64-bitowych wersji systemów Windows XP i Vista. Wprowadzono jeszcze wiele drobnych zmian - pełny spis poprawek dostępny na stronie wydawcy.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Crysis: Warhead - patch v.1.1 Single Player