Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Commandos: Strike Force - Patch (With X-FI) 1.2

Kategoria: Patche
Producent: Pyro Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 14 wrzesień 2009, 12:24
Rozmiar: 9.50 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1206

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Commandos: Strike Force - Patch (With X-FI) 1.2

Commandos: Strike Force to nowe spojrzenie na jedną z najbardziej znanych strategii na PC. Tym razem twórcy zdecydowali się przenieść świat gry do całkiem nowej, wirtualnej rzeczywistości i stworzyć taktyczną strzelankę z widokiem FPP, przypominającą takie tytuły jak Medal of Honor, oraz Call of Duty. Gra ponownie osadzona jest w czasach II wojny światowej i składa się z wielu rozbudowanych i wymagających misji.

Przed grą warto zainstalować patch do Commandos: Strike Force, który eliminuje błędy odkryte po premierze, a także poprawia wiele elementów w samej grze. Commandos: Strike Force patch uaktualnia grę do najnowszej wersji, co jest nieraz wymagane przy instalacji dodatków, a jego download jest dostępny poniżej. 

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Commandos: Strike Force - Patch (With X-FI) 1.2