Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Commandos 3: Kierunek Berlin Patch v1.42

Kategoria: Patche
Producent: Pyro Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09 lipiec 2009, 14:47
Rozmiar: 6.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1451

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Commandos 3: Kierunek Berlin Patch v1.42

­Commandos 3 Kierunek Berlin to gra strategiczna osadzona w realiach II wojny światowej. Najnowsze część gry wprowadza wiele zmian w porównaniu z poprzedniczkami. Przede wszystkim zmianie uległa sama grafika, oraz sama gra stała się dużo trudniejsza. Commandos 3 ukazał się w polskiej wersji językowej dzięki firmie Cenega, która jest dystrybutorem gry w naszym kraju.


Najnowszy Commandos 3 patch oznaczony numerem 1.42 to obowiązkowa pozycja dla posiadaczy gry. Eliminuje on sporo błędów, które zostały wykryte tuż po jej premierze. Przede wszystkim eliminuje błąd związany z zawieszaniem się gry w różnych momentach na który skarżyło się wielu graczy testujących Commandos 3. Patch działa z polską wersją językową gry.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Commandos 3: Kierunek Berlin Patch v1.42