Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Command and Conquer Red Alert 3 Patch v.1.11 PL

Kategoria: Patche
Producent: EA Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02 lipiec 2009, 14:16
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1784

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Command and Conquer Red Alert 3 Patch v.1.11 PL

Command & Conquer Red Alert 3 to znakomita strategia czasu rzeczywistego, która rozgrywa się w alternatywnym świecie, gdzie Zimna Wojna toczona jest przez trzy strony – Stany Zjednoczone, Związek Radziecki oraz Imperium Wschodzącego Słońca. Mimo tego, że gra jest świetna, podstawowa wersja nie do końca działa poprawnie. Dlatego też wyszedł patch do red alert 3, przeznaczony głownie dla tych wirtualnych dowódców, którzy lubią zmagania w trybie multiplayer.


Jeżeli masz pełną wersję gry, pobierz koniecznie łatkę do Command and Conquer Red Alert 3. Poprawia system zgłaszania gier online oraz statystyk graczy. Nadto użytkownicy czekający na swoje bitwy w poczekalni segregowani są alfabetycznie.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Command and Conquer Red Alert 3 Patch v.1.11 PL