Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Command & Conquer: Generals - Zero Hour

Kategoria: Patche
Producent: EA Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 wrzesień 2009, 11:08
Rozmiar: 8.43MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2068

Opis dodatku - Patch do Command & Conquer: Generals - Zero Hour

Command & Conquer: Generals Zero Hour to dodatek do C&C Generals, który po raz kolejny przenosi graczy do świata C&C, tym razem oferując graczom trzy kampanie, w których można opowiedzieć się po stronie USA, Chin, oraz organizacji terrorystycznej GLA. Niestety, nie jest to samodzielny dodatek i aby móc w niego zagrać, należy mieć zainstalowaną podstawową wersję gry. Dodatek charakteryzuje lepsza grafika, 15 misji, nowe jednostki, a także ciekawy tryb „Generals Challenge”.

Przed grą warto zainstalować najnowszy patch do Command & Conquer Generals Zero Hour, który wprowadza sporą liczbę poprawek do gry. Generals Zero Hour patch dodaje m.in. nowe mapy do trybu multiplayer, a także wprowadza ogromną liczbę poprawek w rozgrywce dla pojedynczego gracza, dlatego jego instalacja powinna być obowiązkowa.

oficjalny dodatek do gry strategicznej C&C Generals, wydanej w 2003 roku na komputery osobiste. Rozgrywka w C&C Generals Zero Hour, jak na gry RTS przystało jest dość wymagająca i polega na budowaniu infrastruktury wojennej, a następnie walce z przeciwnikami. W dodatku, podobnie jak w wersji podstawowej, można rozegrać 3 kampanie, składające się z 5 różnych i rozbudowanych misji. W Generals Zero Hour ponownie można zagrać po stronie USA, Chin, oraz niebezpiecznej organizacji terrorystycznej GLA. Nowe misje, to nie jedyne zmiany, które wprowadza Command and Conquer Generals Zero Hour. Poprawie uległa również oprawa graficzna, dzięki czemu jednostki, oraz efekty towarzyszące wybuchom są jeszcze bardziej realistyczne. Niestety twórcy nie zdecydowali się na wydanie demo tego dodatku, dlatego download C&C Generals Zero Hour jest niedostępny. Jeśli jednak chcesz zobaczyć jak wygląda świat Command & Conquer Generals ZH to pobierz demo wersji podstawowej tej gry, które możecie znaleźć na naszej stronie. 

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Command & Conquer: Generals - Zero Hour