Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Combat Mission Shock Force - Marines - patch

Kategoria: Patche
Producent: Battlefront.com
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 wrzesień 2009, 09:08
Rozmiar: 129.48 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 556

Opis dodatku - Combat Mission Shock Force - Marines - patch

Patch do Combat Mission Shock Force – Marines ma numer 1.20 i jest niezbędny do optymalnego funkcjonowania gry. Możesz pobrać go z naszych stron całkowicie za darmo, a po instalacji od razu zauważysz, że zniknęło kilka irytujących niedopracowań tego programu. Pełna lista zmian wnoszonych przez patch Combat Mission Shock Force – Marines znajduje się poniżej:
    * "Pop Smoke" can now be aimed using the Face Command or current unit facing.
    * Floating icons for friendly units now briefly blink after sustaining a casualty.
    * Spotters for indirect support weapons  are now able to target areas slightly outside of direct LOS under certain circumstances, such as when firing indirectly over a tall wall or just behind the crest of a hill.
    * Muzzle flame, smoke, dust, and other effects directly attached to enemy unit behavior are no longer shown unless the unit is already spotted by at least one friendly soldier.
    * Campaign players now have an option to switch between RealTime and WeGo Modes in between battles.
    * Scenario game time limit has been increased to 4 hours

Podobne

 • Combat Mission: Shock Force - patch

  Patch do Combat Mission: Shock Force to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza tej interesujacej gry strategicznej. Najnowsza łatka ma numer 1.08 i zawiera w sobie wszystkie poprzednie poprawki.

 • Combat Mission: Beyond Overlord patch v.1.12

  Patch do Combat Mission: Beyond Overlord jest rzeczą niezbędną dla wszystkich, którzy posiadają pełną wersję gry. Dlaczego? Przyczyn jest tak wiele, jak długa jest lista poprawek i usprawnień wnoszonych do gry przez patch Combat Mission: Beyond Overlord.

 • Combat Mission: Afrika Korps v1.03 Patch

  Patch do Combat Mission: Afrika Korps jest rzeczą niezbędną dla każdego posiadacza tej gry. Łatka ma tylko 7 MB, a wprowadza do gry wielojęzykowy instalator. Jest to patch z gatunku „All inclusive”, co oznacza, że zawiera w sobie wszystkie poprzednie poprawki do gry.

 • Battlefield 2: Modern Combat

  Pobierz Battlefield 2: Modern Combat kody za free i uzyskaj dostęp do wszystkich broni, bez czekania, aż pozwoli Ci na to system gry. Ściągnij kody do Battlefield 2: Modern Combat za darmo z pobierz.pl

 • Battlefield 2: Modern Combat

  Zobacz gameplay z Battlefield 2: Modern Combat za free i sprawdź jak wygląda pierwsza część serii na konsolach. Battlefield 2: Modern Combat gameplay za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Combat Mission Shock Force - Marines - patch