Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Combat Mission: Afrika Korps v1.03 Patch

Kategoria: Patche
Producent: Battlefront.com
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 wrzesień 2009, 08:32
Rozmiar: 6.93 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 737

Opis dodatku - Combat Mission: Afrika Korps v1.03 Patch

Patch do Combat Mission: Afrika Korps jest rzeczą niezbędną dla każdego posiadacza tej gry – obojętne, czy to wersja przeznaczona na rynek europejski, czy też amerykański. Łatka ma tylko 7 MB, a wprowadza do gry wielojęzykowy instalator. Jest to patch z gatunku „All inclusive”, co oznacza, że zawiera w sobie wszystkie poprzednie poprawki do gry. Jeśli więc posiadasz pełną wersję gry Combat Mission 3: Afrika Korps, patch do niej powinien Ci się przydać. Tym bardziej, że optymalizuje również kod gry, przez co chodzi ona płynniej i szybciej.
Oczywiście ten patch Combat Mission: Afrika Korps jest do pobrania z naszych stron całkowicie za darmo go, by cieszyć się bezproblemową zabawą. 

Podobne

 • Combat Mission: Beyond Overlord patch v.1.12

  Patch do Combat Mission: Beyond Overlord jest rzeczą niezbędną dla wszystkich, którzy posiadają pełną wersję gry. Dlaczego? Przyczyn jest tak wiele, jak długa jest lista poprawek i usprawnień wnoszonych do gry przez patch Combat Mission: Beyond Overlord.

 • Combat Mission: Shock Force - patch

  Patch do Combat Mission: Shock Force to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza tej interesujacej gry strategicznej. Najnowsza łatka ma numer 1.08 i zawiera w sobie wszystkie poprzednie poprawki.

 • Combat Mission Shock Force - Marines - patch

  Patch do Combat Mission Shock Force – Marines ma numer 1.20 i jest niezbędny do optymalnego funkcjonowania gry. Możesz pobrać go z naszych stron całkowicie za darmo, a po instalacji od razu zauważysz, że zniknęło kilka irytujących niedopracowań tego programu.

 • Lost Empire: Immortals - v1.03 Patch

  Pobierz patch v 1.03 do strategii kosmicznej Lost Empire: Immortals!

 • Theatre of War 2: Afrika 1943 patch v 1.1.0

  Pobierz patch do gry strategicznej Theatre of War 2: Afrika 1943!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Combat Mission: Afrika Korps v1.03 Patch