Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sid Meier's Civilization IV: Warlords Patch v2.08

Kategoria: Patche
Producent: Firaxis Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08 lipiec 2009, 10:00
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 418

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Sid Meier's Civilization IV: Warlords Patch v2.08

Civilization 4 Warlords to pierwszy oficjalny dodatek do wspaniałej strategii turowej Civilization 4. Jak się jednak okazało już po wydaniu, przepuszczono parę błędów oraz nielogicznych sytuacji w grze, dlatego też wydano patch Civilization IV Warlords. Jest on oczywiście do pobrania za darmo.


Patch do Civilization 4 Warlords wprowadza między innymi następujące zmiany: wasal nie godzi się na jednostronny pakt defensywny, nie można zmuszać innych państw do atakowania kraju wasala, poprawiono obliczanie szczęśliwości mieszkańców miast, można dokonywać transportu powietrznego jednostek do miast wasala, poprawiono również niektóre błędnie interpretowane przez silnik gry zachowania jednostek, a także usprawniono kilka aspektów ekonomicznych. Ulepszenie nie ominęły również trybu multiplayer.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sid Meier's Civilization IV: Warlords Patch v2.08