Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Civilization IV Patch v1.74pl

Kategoria: Patche
Producent: Firaxis Games
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 08 lipiec 2009, 09:31
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 681

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Civilization IV Patch v1.74pl

­Civilization 4 to strategia turowa, której liczba miłośników na świecie idzie w miliony. Nic zresztą dziwnego, bowiem tytuł ten zapewnia świetną zabawę na setki godzin. Możesz zresztą przekonać się o tym, pobierając z naszych stron demo tej wspaniałej gry. A jeśli zdecydujesz się na nabycie jej pełnej wersji, pamiętaj, aby po instalacji ściągnąć oficjalny patch Civilization 4.

Patch Civilization IV likwiduje wykryte po premierze gry błędy oraz optymalizuje działanie samego programu. Dzięki temu rozgrywka w Civilization IV może się poszczycić jeszcze większym poziomem i tak gigantycznej już grywalności. Pamiętaj, że co jakiś czas wychodzą kolejne łatki, tak więc sprawdzaj co jakiś czas, czy nie ma patcha o wyższym niż ten numerze.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Civilization IV Patch v1.74pl