Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cities in Motion - Patch

Kategoria: Patche
Producent: Colossal Order
Licencja: Licencja
Data dodania: 15 marzec 2011, 15:06
Rozmiar: 23.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 666

Opis dodatku - Cities in Motion - Patch

Patch do Cities In Motion to łatka, którą wypada polecić każdemu posiadaczowi gry. Łata ona kilka dostrzeżonych w zabawie usterek i pozwala na ulepszenie gamaplayu. Wśród niedociągnięć, które łata, są miedzy innymi problemy z kursowaniem autobusów, możliwość odblokowania jednego z osiągnięć w trybie swobodnej rozgrywki, ustalenie liczby aut w ruchu miejskim na podstawie poziomu trudności gry,  a także dodanie klawisza skrótu (U) do podglądu tras podziemnych. Łatka ta ma wielkość niecałych 24 MB i można pobrać ją z tej właśnie strony. Wystarczy kliknąć tylko poniższy link. 

Podobne

 • Cities XL - trailer

  Trailer Cities XL to filmik ukazujący tą grę, w której wcielasz się we wszechmocnego burmistrza miasta. Możesz budować wyciągi, nartostrady i skocznie, stawiać wielkie miasta pełne drapaczy chmur oraz nawiązywać komunikację z innymi miastami budowanymi przez żywych graczy.

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Cities in Motion - Patch