Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chessmaster 9000 patch

Kategoria: Patche
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12 październik 2009, 09:39
Rozmiar: 689.32KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1030

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Chessmaster 9000 patch

Patch do Chessmaster 9000 przyda się każdemu użytkownikowi temu tytułu, ponieważ powstał w celu likwidacji kilku problemów technicznych, jakie mogą pojawić się podczas zabawy. Jeśli więc posiadasz pełną wersję gry, ściągnij go, zainstaluj i ciesz się bezproblemową zabawą. Patch Chessmaster 9000 przeznaczony jest zarówno do polskiej, jak i oryginalnej, anglojęzycznej wersji zabawy. Przyda Ci się niezależnie od tego, czy preferujesz styl zabawy singlowy, czy też rozgrywkę z innym żywym przeciwnikiem przez sieć.

Sprawdź także, jakie inne dodatki i materiały z gatunku gier logicznych mamy na naszych stronach. Download większości z nich jest całkowicie darmowy, a da Ci długie godziny zabawy.

Podobne

 • Patch do Chessmaster 10000

  Patch do Chessmaster 10000

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Chessmaster 9000 patch