Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Championship Manager 2001/02 Patch 3.12

Kategoria: Patche
Producent: Sports Interactive
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01 czerwiec 2011, 09:54
Rozmiar: 11,3 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 233

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Championship Manager 2001/02 Patch 3.12

Tapani CM 01/02 Patch 3.12 to kolejna łatka wydana do gry Championship Manager 2001/02. Niepamiętającym tej gry przypominamy, że Championship Manager to poprzednik niezwykle popularnej dzisiaj serii menadżerów piłkarskich- Football Managera- o podobnej charakterystyce i również rozwijany przez Sports Interactive.

CM 01/02 pojawił się na rynku w wersji na PC na początku czwartego kwartału 2001 roku. Wśród poprawek, które ta łatka wprowadza do gry, wymienić można:

- zmianie uległ system treningowy

- usunięto okno „można wyjąć CD”

- zoptymalizowana została szybkość

- poprawiono kwoty z praw do transmisji w Argentynie

- w Północnej Irlandii dodano spadki do niższych lig

Oczywiście zmian wprowadzonych w tym najnowszych patchu jest zdecydowanie bardziej imponująca. Uwaga! Przed instalacją należy upewnić się, że posiada się ostatni oficjalny patch v.3.9.68 oraz, że nie posiada się uruchomionych żadnych innych łatek. Jeżeli to konieczne, należy ponownie zainstalować grę.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Championship Manager 2001/02 Patch 3.12