Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Championship manager 10 - patch

Kategoria: Patche
Producent: Beautiful Game Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 26 październik 2009, 17:24
Rozmiar: 118.35MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1147

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Championship manager 10 - patch

­Najnowszy patch Championship Manager 2010 patch jest rzeczą niezbędna do pobrania przez każdego użytkownika tego tytułu, bowiem wprowadza do zabawy wiele istotnych aktualizacji oraz ulepszeń. Są wśród nich między innymi: lepsze obliczanie statystyk graczy, optymalizacja silnika gry, umieszczenie nazwisk zdobywców bramek przy wyniku spotkania, a także wiele innych.

Efekty działania łatki zauważysz zaraz po zainstalowaniu jej i uruchomieniu gry. Dzięki tej poprawce gra będzie dawać Ci jeszcze więcej przyjemności, zaś Ty będziesz mieć lepszą kontrolę nad wszystkimi jej elementami.

Oczywiście łatka ta jest dostępna z naszych stron całkowicie za darmo! Możesz pobrać ją w każdej chwili.­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Championship manager 10 - patch