Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ceville - Patch

Kategoria: Patche
Producent: Kalypso Media
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 październik 2009, 13:41
Rozmiar: 1.87MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 182

Opis dodatku - Ceville - Patch

Patch Ceville to łatka niezbędna dla wszystkich posiadaczy tej zabawnej, pełnej humoru gry przygodowej. Możesz pobrać patch Ceville za darmo z naszych stron. Wprowadza wiele ulepszeń, w tym poprawę czułości myszki, optymalizację wyświetlania obrazu, możliwość używania kółka chomika podczas sterowania Cevillem, poprawę niewyjustowanych linii dialogowych, limitację freme’ów, wyciszanie dialogów w drugim planie, gdy postać sterowana przez gracza rozmawia z bohaterami niezależnymi, Lilly może dokonywać interakcji z flagę w windzie i wiele, wiele innych.

Jak więc widzisz, łatka do Cevilel to rzecz niezbędna do prawidłowego działania tej gry, która spodoba się każdemu miłośnikowi klasycznych point-n-clicków.

Podobne

 • Ceville - Trailer

  Oficjalny trailer gry Ceville pokazuje Ci ten tytuł w akcji. Widzisz tu filmik, na którym występuje Twój bohater – despotyczny Ceville.

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Ceville - Patch