Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Capitalism 2 - patch

Kategoria: Patche
Producent: Enlight Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 02 wrzesień 2009, 12:24
Rozmiar: 4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1138

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Capitalism 2 - patch

Patch Capitalsim 2 jest rzeczą niezbędną każdemu posiadaczowi tego tytułu. Dlaczego? Po pierwsze – optymalizuje on grę. Po drugie – patch wprowadza szereg poprawek i ulepszeń do zabawy. Wymienimy tylko kilka przykładowych: poprawia błąd uniemożliwiający wyświetlanie widoku wewnętrznego firmy w trzeciej zakładce, poprawia 3 angielskie stringi, a także zbyt długi string "Koszt transportu". Jeśli grałeś już w Capitalism 2, z pewnością zauważyłeś wspomniane niedopracowania. Pobierz więc zza darmo patch Capitalism 2 i ciesz się zabawą bez uciążliwych błędów. Ta łatka zlikwiduje wszystkie niedogodności i pozwoli Ci skupić się wyłącznie na grze.

A jeśli w samej grze potrzebujesz pomocy, mamy dla Ciebie kody do Capitalism 2 – zobaczysz je na innej stronie.

Podobne

 • Capitalism 2 – kody

  Nie wiesz jak szybko zdobyć gotówkę która umożliwi Ci rozwój Twojego biznesu w grze Capitalism 2? Kody do tej doskonałej gry strategicznej rozwiążą wszystkie Twoje problemy.

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Capitalism 2 - patch