Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty: World at War - patch 1.5

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26 lipiec 2011, 11:10
Rozmiar: 974.1 MB
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 575

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty: World at War - patch 1.5

Call of Duty: World at War jest kolejnym przedstawicielem popularnej serii gier wojennych. Tym razem jednak przyjdzie nam działać głównie na terenie Azji. Głównym motywem tej części gry jest konflikt pomiędzy Japonią a Stanami Zjednoczonymi wspieranymi przez Australijczyków. Szybko przekonamy się, że ten konflikt różni się znacząco od tych znanych nam z poprzednich części serii. Niepewność oraz strach będą nam towarzyszyć nieustannie. Nigdy nie możemy być pewni czy za chwilę nie natrafimy na oddział wroga. Aby mieć możliwość w pełni czerpać radość płynącą z rozgrywki i bać się jedynie żołnierzy wroga a nie problemów jakie może przysporzyć nam gra warto pobrać patch 1.5 do Call of Duty: World at War dostępny na naszej stronie.

Podobne

 • Call of Duty: World at War - patch 1.7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl

 • Call of Duty: World at War - patch 1.2

  Patch przeznaczony jest do gry Call of Duty: World at War. Poprawka uaktualnia grę do wersji 1.2.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.4

  Na naszym serwerze znajduje się patch 1.4 przeznaczony do gry Call of Duty: World at War likwiduje błędy, które mogłyby być uciążliwe podczas rozgrywki. Warto go pobrać i zainstalować.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.3

  Jeśli chcemy być dobrze przygotowani na konfrontację z wrogiem warto pobrać patch 1.3. Eliminuje on z gry Call of Duty: World at War wiele błędów, które udało się odkryć od czasu premiery tego tytułu.

 • Call of Duty: World at War - kody

  Wszystkie kody do Call of Duty: World at War wpisujemy w oknie konsoli, po uprzednim wywołaniu go za pomocą klawisza tyldy...


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty: World at War - patch 1.5