Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty: World at War - patch 1.4

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26 lipiec 2011, 11:30
Rozmiar: 581.3 MB
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 456

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty: World at War - patch 1.4

World at War to podtytuł kolejnej części gry Call of Duty. Ponownie wcielamy się w żołnierza, który uczestniczy w walkach na froncie, tym razem jednak przyjdzie nam walczyć w nieco innym rejonie świata a mianowicie w Azji. Tym razem motyw przewodni gry stanowi konflikt pomiędzy USA a Japonią. Teren naszych działań różni się od tego znanego z poprzednich części gdy działaliśmy głównie w Europie. Tym razem nasi przeciwnicy dość często będą próbowali wciągać nas w zasadzki. Musimy się przygotować na to, że niemal w każdej chwili możemy zostać zaatakowani. Na naszym serwerze znajduje się patch 1.4 przeznaczony do gry Call of Duty: World at War likwiduje błędy, które mogłyby być uciążliwe podczas rozgrywki. Warto go pobrać i zainstalować.

Podobne

 • Call of Duty: World at War - patch 1.7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl

 • Call of Duty: World at War - patch 1.2

  Patch przeznaczony jest do gry Call of Duty: World at War. Poprawka uaktualnia grę do wersji 1.2.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.3

  Jeśli chcemy być dobrze przygotowani na konfrontację z wrogiem warto pobrać patch 1.3. Eliminuje on z gry Call of Duty: World at War wiele błędów, które udało się odkryć od czasu premiery tego tytułu.

 • Call of Duty: World at War - kody

  Wszystkie kody do Call of Duty: World at War wpisujemy w oknie konsoli, po uprzednim wywołaniu go za pomocą klawisza tyldy...

 • Call of Duty: World at War - patch 1.1

  Poprawka do gry Call of Duty: World at War, która aktualizuje ją do wersji 1.1. Poprawa błędów w grze, poprawa jakości gry w trybie multiplayer, to tylko niektóre zalety tego dodatku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty: World at War - patch 1.4