Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty: World at War - patch 1.3

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26 lipiec 2011, 11:44
Rozmiar: 61.7 MB
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 389

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty: World at War - patch 1.3

World at War to część Call of Duty w, której twórcy postanowili przenieść akcję rozgrywki na teren Azji. Właśnie na tym kontynencie rozgrywa się konflikt w, którym uczestniczą żołnierze USA jak również Japonii. Te dwa kraje toczą zacięty bój o wpływy w tej części świata. Tym razem nie będziemy walczyć w sposób do jakiego przyzwyczaiły nas starcia na Starym Kontynencie. Wróg jest podstępny i będzie atakował wtedy gdy najmniej się tego spodziewamy. Jeśli chcemy być dobrze przygotowani na konfrontację z wrogiem warto pobrać patch 1.3. Eliminuje on z gry Call of Duty: World at War wiele błędów, które udało się odkryć od czasu premiery tego tytułu.

Podobne

 • Call of Duty: World at War - patch 1.7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl

 • Call of Duty: World at War - patch 1.2

  Patch przeznaczony jest do gry Call of Duty: World at War. Poprawka uaktualnia grę do wersji 1.2.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.4

  Na naszym serwerze znajduje się patch 1.4 przeznaczony do gry Call of Duty: World at War likwiduje błędy, które mogłyby być uciążliwe podczas rozgrywki. Warto go pobrać i zainstalować.

 • Call of Duty: World at War - kody

  Wszystkie kody do Call of Duty: World at War wpisujemy w oknie konsoli, po uprzednim wywołaniu go za pomocą klawisza tyldy...

 • Call of Duty: World at War - patch 1.1

  Poprawka do gry Call of Duty: World at War, która aktualizuje ją do wersji 1.1. Poprawa błędów w grze, poprawa jakości gry w trybie multiplayer, to tylko niektóre zalety tego dodatku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty: World at War - patch 1.3