Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GAMEPLAY - Call of Duty: Modern Warfare 2

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 listopad 2009, 09:18
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - GAMEPLAY - Call of Duty: Modern Warfare 2

tlen.pl

Prezentujemy wybrane fragmenty z Call of Duty: Modern Warfare 2 – od pościgu ulicami Rio de Janeiro, przez masakrę na moskiewskim lotnisku, po lądowanie w gułagu na mroźnej Syberii. Przygotujcie się na niekontrolowane przyspieszenie akcji serca.

­

Podobne

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.7

  Oto ostatni jak dotąd patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare, kolejnej części najbardziej popularnej serii gier wojennych w historii.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.4

  Patch 1.4 do Call of Duty: Modern Warfare rozwiązuje kilka problemów takich jak nieprawidłowo funkcjonująca wyszukiwarka serwerów czy też problemy z celnością.

 • Call of Duty: Modern Warfare 2 - VIDEORECENZJA

  Obejrzyj videorecenzję Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowaną specjalnie dla Ciebie przez redakcję naszego portalu. CoD: MW 2 to kolejna z serii doskonałych gier, w których wcielamy w żołnierza US Army.

 • Call of Duty: Modern Warfare 3

  Call of Duty: Modern Warfare 3 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, która po raz kolejny ma przenieść graczy na fronty globalnego konfliktu, który tym razem rozprzestrzeni się praktycznie na cały świat.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.6

  Pobierz patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare!, który pozwoli Ci się nacieszyć nowymi mapami gry. Poprawia on również błędy z poprzedniej wersji gry


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: GAMEPLAY - Call of Duty: Modern Warfare 2