Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.7

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28 maj 2009, 19:45
Rozmiar: 38.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7776

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.7

Patch 1.7 Call of Duty 4 Modern Warfare jest rzeczą niezbędną do prawidłowego funkcjonowania tej świetnej gry akcji w trybie multiplayera. Poprawia on istotne bugi programu, między innymi zawieszanie się gry podczas starcia Chinatown Sabotage oraz poprawia błąd polegający na wyświetlaniu nazw angielskich przy ikonach MP podczas gry w innej wersji językowej.


Call of duty 4 patch wymaga posiadania zainstalowanego poprzedniego patcha o numerze 1.6. Jeśli go nie masz, znajdziesz go na naszych stronach. Jest on o tyle ważny, że wnosi do zabawy kilka nowych lokacji oraz zawiera wszystkie zmiany do patcha 1.5 Aby więc cieszyć się pełnymi możliwościami Modern Warfare, pobierz najpierw patch 1.6, a potem dopiero 1.7.

Podobne

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.4

  Patch 1.4 do Call of Duty: Modern Warfare rozwiązuje kilka problemów takich jak nieprawidłowo funkcjonująca wyszukiwarka serwerów czy też problemy z celnością.

 • GAMEPLAY - Call of Duty: Modern Warfare 2

  Gameplay gry Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowany przez nasza redakcję. Zobacz jak wygląda życie w wojsku i zostań prawdziwym żołnierzem.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.6

  Pobierz patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare!, który pozwoli Ci się nacieszyć nowymi mapami gry. Poprawia on również błędy z poprzedniej wersji gry

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.2

  Patch 1.2 do Call of Duty 4: Modern Warfare poprawia dość istotny błąd związany z wychylaniem się. Jego usunięcie z pewnością ucieszy duże grono graczy, którzy dość często narzekali, że psuje on rozgrywkę.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.1

  Patch 1.1 do Call of Duty: Modern Warfare jest pierwszą poprawką opublikowaną od czasu premiery gry i poprawia większość błędów odkrytych od tego czasu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.7

dodał: ~Kozac , 12.03.2010

gra na tym 1.7*

dodał: ~Kozac , 12.03.2010

Jak wam się gra na tym 1.6? Sam osobiście go jeszcze nie ściągnąłem, czekam na wasze opinie :)