Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.5

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26 lipiec 2011, 14:18
Rozmiar: 10.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 815

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.5

W Call of Duty: Modern Warfare mamy okazję wziąć udział w bardziej współczesnym lecz tym razem fikcyjnym konflikcie zbrojnym. Tym razem naszym głównym przeciwnikiem jest Zakhaev chcący odbudować dawną potęgę ZSRR. W tym celu wciela w życie swój niecny plan, którego pierwszym punktem jest rozpoczęcie wojny domowej. Oczywiście zadaniem gracza jest mu w tym przeszkodzić. Mamy okazję tego dokonać wykonując szereg zróżnicowanych i wymagających misji od powodzenia, których zależy światowy pokój. Patch 1.5 do Modern Warfare eliminuje błędy związane z trybem multiplayer a także celnością broni. Warto więc go pobrać i zainstalować na swym komputerze gdy nie chcemy borykać się z niepotrzebnymi problemami w czasie rozgrywki.

Podobne

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.7

  Oto ostatni jak dotąd patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare, kolejnej części najbardziej popularnej serii gier wojennych w historii.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.4

  Patch 1.4 do Call of Duty: Modern Warfare rozwiązuje kilka problemów takich jak nieprawidłowo funkcjonująca wyszukiwarka serwerów czy też problemy z celnością.

 • GAMEPLAY - Call of Duty: Modern Warfare 2

  Gameplay gry Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowany przez nasza redakcję. Zobacz jak wygląda życie w wojsku i zostań prawdziwym żołnierzem.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.6

  Pobierz patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare!, który pozwoli Ci się nacieszyć nowymi mapami gry. Poprawia on również błędy z poprzedniej wersji gry

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.2

  Patch 1.2 do Call of Duty 4: Modern Warfare poprawia dość istotny błąd związany z wychylaniem się. Jego usunięcie z pewnością ucieszy duże grono graczy, którzy dość często narzekali, że psuje on rozgrywkę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.5