Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.4

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26 lipiec 2011, 14:52
Rozmiar: 69 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1267

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.4

Call of Duty: Modern Warfare jest interesującą grą, która wiernie oddaje realia współczesnego konfliktu zbrojnego. Konflikt przedstawiony w grze jest fikcyjny jednak mimo to gra dostarcza wiele rozrywki. Niekiedy zdarzyć się jednak może, że nagle pojawiający się błąd jest w stanie zniweczyć trud włożony w wykonywanie kolejnych misji. Na szczęście z naszego serwera można pobrać patch 1.4 do Call of Duty: Modern Warfare rozwiązujący kilka problemów. Wśród zmian jakie wprowadza nowy patch warto zwrócić uwagę na mapkę Winter Crash, udoskonaloną wyszukiwarkę serwerów a także ulepszone banlisty co z pewnością ucieszy administratorów serwerów. Autorzy na prawili także błędy związane z celnością gry, które mogły być uciążliwe w czasie rozgrywki.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.4