Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.3

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26 lipiec 2011, 15:20
Rozmiar: 13.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1148

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.3

Konflikt militarny jakiego świadkami jesteśmy w grze Call of Duty: Modern Warfare jest wprawdzie fikcyjny jednak emocje jakie wywołuje u gracza są jak najbardziej prawdziwe. Niestety twórcom tej części Call of Duty nie udało się wyeliminować wszystkich błędów. Na szczęście regularnie publikowane patche pozwalają rozwiązać ten problem i pozbyć się błędów, które niekiedy mogą w dość dużym stopniu utrudniać rozgrywkę. Kolejna opublikowana przez twórców gry poprawka to patch 1.3. Błędy, które usuwa wprawdzie nie są niezwykle istotne. Jednak zmiany takie jak poprawnie wyświetlający się chat, lepiej działający anti-lag czy też lepsza celność karabinów snajperskich z pewnością ucieszą część graczy.

Podobne

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.7

  Oto ostatni jak dotąd patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare, kolejnej części najbardziej popularnej serii gier wojennych w historii.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.4

  Patch 1.4 do Call of Duty: Modern Warfare rozwiązuje kilka problemów takich jak nieprawidłowo funkcjonująca wyszukiwarka serwerów czy też problemy z celnością.

 • GAMEPLAY - Call of Duty: Modern Warfare 2

  Gameplay gry Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowany przez nasza redakcję. Zobacz jak wygląda życie w wojsku i zostań prawdziwym żołnierzem.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.6

  Pobierz patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare!, który pozwoli Ci się nacieszyć nowymi mapami gry. Poprawia on również błędy z poprzedniej wersji gry

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.2

  Patch 1.2 do Call of Duty 4: Modern Warfare poprawia dość istotny błąd związany z wychylaniem się. Jego usunięcie z pewnością ucieszy duże grono graczy, którzy dość często narzekali, że psuje on rozgrywkę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.3