Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.2

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27 lipiec 2011, 10:51
Rozmiar: 13.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 796

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.2

Call of Duty 4: Modern Warfare to gra, która zrywa z dotychczasową tradycją serii i jego akcja nie rozgrywa się w czasie II Wojny Światowej. Konflikt jakiego świadkami stajemy się w grze jest fikcyjny jednak nawiązuje w pewien sposób do sytuacji politycznej panującej na świecie. Patch 1.2 do Call of Duty 4: Modern Warfare poprawia dość istotny błąd związany z wychylaniem się. Jego usunięcie z pewnością ucieszy duże grono graczy, którzy dość często narzekali, że psuje on rozgrywkę. Dodaje również również kompatybilność trybu multiplayer z narzędziami do tworzenia modyfikacji. Warto już teraz pobrać i zainstalować ten patch.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.2