Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.1

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27 lipiec 2011, 11:13
Rozmiar: 9.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1761

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.1

Call of Duty to seria gier, której przedstawiać nie trzeba. Liczne gry z tej serii zdobyły ogromne rzesze fanów na całym świecie. Kolejna gra z serii nosi podtytuł Modern Warfare i przedstawia nieco nowocześniejsze oblicze światowego konfliktu. Tym razem naszym wrogiem jest człowiek imieniem Zakhaev. Marzy on o tym by odrodziło się ZSRR jak można się domyślić naszym zadaniem jest do tego nie dopuścić. Nie będzie to jednak proste. Droga do powstrzymania planów jakie ma Zakhaev wiedzie przez szereg wymagających misji. Patch 1.1 do Call of Duty: Modern Warfare jest pierwszą poprawką opublikowaną od czasu premiery gry i poprawia większość błędów odkrytych od tego czasu.

Podobne

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.7

  Oto ostatni jak dotąd patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare, kolejnej części najbardziej popularnej serii gier wojennych w historii.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.4

  Patch 1.4 do Call of Duty: Modern Warfare rozwiązuje kilka problemów takich jak nieprawidłowo funkcjonująca wyszukiwarka serwerów czy też problemy z celnością.

 • GAMEPLAY - Call of Duty: Modern Warfare 2

  Gameplay gry Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowany przez nasza redakcję. Zobacz jak wygląda życie w wojsku i zostań prawdziwym żołnierzem.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.6

  Pobierz patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare!, który pozwoli Ci się nacieszyć nowymi mapami gry. Poprawia on również błędy z poprzedniej wersji gry

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.2

  Patch 1.2 do Call of Duty 4: Modern Warfare poprawia dość istotny błąd związany z wychylaniem się. Jego usunięcie z pewnością ucieszy duże grono graczy, którzy dość często narzekali, że psuje on rozgrywkę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.1