Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch 1.2 do Call of Duty 2

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28 lipiec 2011, 13:47
Rozmiar: 32.6 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 665

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Patch 1.2 do Call of Duty 2

Jeśli II Wojna Światowa jest okresem w historii, który niezwykle Cię interesuje to gra Call of Duty 2 jest grą w którą musisz zagrać więc obowiązkowo. Dzięki umieszczeniu grze aż trzech kampanii możemy spojrzeć na jeden z największych konfliktów zbrojnych w historii ludzkości z zupełnie różnych perspektyw. Sprzyja temu również realizm jaki cechuje grę Call of Duty 2. Wpływ na to ma bez dynamiczna rozgrywka podczas, której każda podjęta przez nas decyzja może mieć dość istotny wpływ na dalszy przebieg gry. Aby jednak w pełni cieszyć się rozgrywką warto ściągnąć patch 1.2 przeznaczony do Call of Duty 2.

Podobne

 • Call of Duty 2 Patch 1.2

  Aktualizacja wprowadza wiele istotnych zmian i poprawek do gry Call of Duty 2.

 • Call of Duty 2 Patch 1.01

  Aktualizacja do Call of Duty 2 zalecana dla użytkowników Windows 2000/XP posiadających procesory Intel Hyper-Threading Technology.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl

 • Patch 1.01 do Call of Duty 2

  Każdy posiadacz gry Call of Duty 2 powinien pobrać patch 1.01 dzięki, któremu wyeliminowane zostają odkryte od premiery błędy.

 • Call of Duty - patch 1.4

  Patch 1.4 przeznaczony do gry Call of Duty jest kolejną łatką usuwającą istniejące błędy. Gracze z pewnością ucieszą się również z dwóch nowych map jakie dodaje nowe uaktualnienie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch 1.2 do Call of Duty 2