Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch 1.01 do Call of Duty 2

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28 lipiec 2011, 13:07
Rozmiar: 5.5 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 398

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Patch 1.01 do Call of Duty 2

Call of Duty 2 to gra, której akcja rozgrywa się podczas II Wojny Światowej. Możemy wziąć udział w jednej z trzech dostępnych kampanii. W każdej z nich wcielamy się w innego żołnierza dzięki czemu mamy okazję uczestniczyć w walkach toczonych w różnych miejscach na świecie. Autorzy duży nacisk położyli na realizm rozgrywki dzięki czemu podczas bitwy możemy poczuć się tak jakbyśmy naprawdę znaleźli się na linii frontu. W Call of Duty 2 zadbano również o to by wyeliminować liniowość rozgrywki. Osiągnięto to misjom, które przechodzić możemy na wiele sposobów. Każdy posiadacz gry powinien pobrać patch do Call of Duty 2 dzięki, któremu  wyeliminowane zostają odkryte od premiery błędy.

Podobne

 • Call of Duty 2 Patch 1.01

  Aktualizacja do Call of Duty 2 zalecana dla użytkowników Windows 2000/XP posiadających procesory Intel Hyper-Threading Technology.

 • Call of Duty 2 Patch 1.2

  Aktualizacja wprowadza wiele istotnych zmian i poprawek do gry Call of Duty 2.

 • Patch 1.2 do Call of Duty 2

  Aby jednak w pełni cieszyć się rozgrywką w Call of Duty 2 warto ściągnąć patch 1.2 przeznaczony do tej gry.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl

 • Call of Duty 2 Patch 1.3

  Poprawka 1.3 jest zbiorczym patch'em zawierającym nie tylko nowe aktualizacje ale i wszystkie zmiany z poprzednich wersji (1.01 i 1.2).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch 1.01 do Call of Duty 2