Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty - patch 1.5

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29 lipiec 2011, 09:50
Rozmiar: 36.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1581

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty - patch 1.5

Patch 1.5 to ostatnie oficjalne uaktualnienie do gry Call of Duty. Lista błędów, które poprawia ta łatka jest dość długa. Jednak dzięki temu z gry zostaje usunięty szereg błędów, których dość duża ilość dotyczyła szczególnie rozgrywki sieciowej. Powinno to skłonić wszystkich wszystkich fanów gry do pobrania i zainstalowania tego uaktualnienia. Wśród najważniejszych zmian jakie wprowadza patch warto wymienić ulepszoną wyszukiwarkę serwerów, większą stabilność rozgrywki w czasie rozgrywki sieciowej czy lepszą współpracę gry z kartą ATI Radeon 9800. Patch 1.5 pobrać można z naszego serwera.

Podobne

 • Call of Duty 2 Patch 1.2

  Aktualizacja wprowadza wiele istotnych zmian i poprawek do gry Call of Duty 2.

 • Patch 1.2 do Call of Duty 2

  Aby jednak w pełni cieszyć się rozgrywką w Call of Duty 2 warto ściągnąć patch 1.2 przeznaczony do tej gry.

 • Call of Duty 2 Patch 1.01

  Aktualizacja do Call of Duty 2 zalecana dla użytkowników Windows 2000/XP posiadających procesory Intel Hyper-Threading Technology.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl

 • Patch 1.01 do Call of Duty 2

  Każdy posiadacz gry Call of Duty 2 powinien pobrać patch 1.01 dzięki, któremu wyeliminowane zostają odkryte od premiery błędy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty - patch 1.5