Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty - patch 1.4

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29 lipiec 2011, 09:30
Rozmiar: 29.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 633

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty - patch 1.4

Call of Duty to gra przeznaczona dla każdego kogo fascynuje II Wojna Światowa. Produkt firmy Infinity Ward pozwala nam poznać realia walki na froncie. Podczas rozgrywki wcielamy się jednego z trzech żołnierzy. Sprawia to, że możemy spojrzeć na gigantyczny konflikt zbrojny jakim bez wątpienia była II Wojna Światowa z całkowicie różnych perspektyw, oczyma ludzi, których przekonania znacząco się różnią. Patch 1.4 przeznaczony do gry Call of Duty jest kolejną łatką usuwającą istniejące błędy. Gracze z pewnością ucieszą się również z dwóch nowych map jakie dodaje nowe uaktualnienie. Obie zlokalizowane są w Normandii i z pewnością dostarczą wiele rozrywki podczas sieciowych pojedynków. Patch znajduje się się już na naszym serwerze. Jedyne co należy zrobić to pobrać go i zainstalować.

Podobne

 • Call of Duty 2 Patch 1.2

  Aktualizacja wprowadza wiele istotnych zmian i poprawek do gry Call of Duty 2.

 • Patch 1.2 do Call of Duty 2

  Aby jednak w pełni cieszyć się rozgrywką w Call of Duty 2 warto ściągnąć patch 1.2 przeznaczony do tej gry.

 • Call of Duty 2 Patch 1.01

  Aktualizacja do Call of Duty 2 zalecana dla użytkowników Windows 2000/XP posiadających procesory Intel Hyper-Threading Technology.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl

 • Patch 1.01 do Call of Duty 2

  Każdy posiadacz gry Call of Duty 2 powinien pobrać patch 1.01 dzięki, któremu wyeliminowane zostają odkryte od premiery błędy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty - patch 1.4