Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty - patch 1.2

Kategoria: Patche
Producent: Infinity Ward
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29 lipiec 2011, 08:46
Rozmiar: 3.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 784

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty - patch 1.2

Call of Duty jest grą posiadającą wielu fanów. Jednak nawet oni dostrzegają, że nie jest to gra doskonała i zawiera błędy. Część jest bardziej a część mniej istotna, jednak wszystkie one potrafią skutecznie odebrać przyjemność płynącą z rozgrywki. Na szczęście autorzy starają się reagować na wszelkie zgłoszenia problemów i naprawiać je wydając stosowne uaktualnienia. Kolejnym jest patch 1.2 do Call of Duty. Wszyscy posiadacze tego tytułu powinni go jak najszybciej zainstalować by usunąć z gry szereg istniejących błędów. Dzięki temu, że patch znajduje się na naszym serwerze jego pobranie z pewnością nie będzie dla nikogo problemem i przebiegnie dość szybko.

Podobne

 • Call of Duty 2 Patch 1.2

  Aktualizacja wprowadza wiele istotnych zmian i poprawek do gry Call of Duty 2.

 • Patch 1.2 do Call of Duty 2

  Aby jednak w pełni cieszyć się rozgrywką w Call of Duty 2 warto ściągnąć patch 1.2 przeznaczony do tej gry.

 • Call of Duty 2 Patch 1.01

  Aktualizacja do Call of Duty 2 zalecana dla użytkowników Windows 2000/XP posiadających procesory Intel Hyper-Threading Technology.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl

 • Patch 1.01 do Call of Duty 2

  Każdy posiadacz gry Call of Duty 2 powinien pobrać patch 1.01 dzięki, któremu wyeliminowane zostają odkryte od premiery błędy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty - patch 1.2