Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Caesar 4

Kategoria: Patche
Producent: Tilted Mill Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17 lipiec 2009, 13:11
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1284

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Patch do Caesar 4

­

Jeśli posiadasz pełną wersję gry Caesar IV, z pewnością zdar­zyło Ci się dostrzec kilka niedopracowań oraz irytujących rzeczy, jakie psują zabawę. Aby je naprawić, potrzebujesz łatki. Patch Caesar 4 usprawnia działanie gry oraz likwiduje takie błędy jak między innymi: brak upadate mini mapy podczas ładowania tekstur, wyrzucanie gry podczas oglądania mapy Imperium, dziury w zabezpieczeniach gry, a także modyfikuje wygląd niektórych budynków oraz jednostek. Poprawia także statystyki, dzięki czemu rozgrywka jest bardziej zrównoważona. Jeśli posiadasz pełną wersję tego tytułu, patch Caesar IV jest Ci po prostu niezbędny do pełnego cieszenia się tą grą! Pobierz go więc za darmo, zainstaluj i zapomnij o problemach. Zobacz pełny opis gry.

Podobne

 • Kody do Caesar 4

  Sprawdź najnowsze kody do gry caesar 4

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Caesar 4

dodał: ~Anonim , 31.01.2010

Program antywirusowy wykrył trojana w ściąganym pathu