Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Burnout Paraidse: The Ultimate Box Patch

Kategoria: Patche
Producent: Criterion Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06 lipiec 2009, 13:57
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 755

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Burnout Paraidse: The Ultimate Box Patch

­

­Burnout Paradise to siódma część wspaniałych wyścigów samochodowych na XBOX 360, PS3 oraz PC. W najnowszej części gry dodano sporo nowości, przede wszystkim zmianie uległa fizyka pojazdów oraz dodano nowe samochody. W grze poruszamy się po wirtualnym mieście Paradise City, które zapewnia nieskrępowany dostęp do wszystkich jego zakamarków. Gra nie zdołała wyeliminować wszystkich błędów dlatego też warto ją uaktualnić do najnowszej wersji i pobrać najnowszy patch do Burnout Paradise.


Download Burnout Paradise patch 1.0.0.1 jest niezbędny jeśli chcemy zainstalować niektóre dodatki do gry. Naprawia on też drobne błędy, które zostały znalezione po premierze gry, dlatego też warto go pobrać i je wyeliminować.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Burnout Paraidse: The Ultimate Box Patch