Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Brothers in Arms: Road to Hill 30 - patch

Kategoria: Patche
Producent: Gearbox Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 08 wrzesień 2009, 09:45
Rozmiar: 2.96MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1082

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Brothers in Arms: Road to Hill 30 - patch

Patch Brothers in Arms: Road to Hill 30 jest niezbędną rzeczą dla każdego użytkownika tej gry. Po pierwsze – optymalizuje on program, przez co gra chodzi płynniej. Po drugie – likwiduje kilka bugów, jakie trafiają się podczas zabawy. Jeśli więc posiadasz pełną wersję gry, patch do Brothers in Arms: Road to Hill 30 jest Ci niezbędnie potrzebny, by cieszyć się bezproblemową zabawą.
Oczywiście łatka do gry jest do pobrania z naszych stron całkowicie za darmo – podobnie jak i inne materiały, nie tylko do Brothers In Arms. A do BIA mamy również niezwykle pomocne kody – jeśli więc masz problemy ukończeniem kampanii dla jednego gracza, służymy pomocą.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Brothers in Arms: Road to Hill 30 - patch

dodał: ~franko , 20.03.2011

pobierajcie