Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Borderlands v1.40 - Patch

Kategoria: Patche
Producent: Gearbox Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 21 październik 2010, 10:58
Rozmiar: 196 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 319

Opis dodatku - Borderlands v1.40 - Patch

Najnowszy i najbardziej aktualny patch do Borderlands to łatka przeznaczona dla wszystkich posiadaczy tej niezwykłej gry akcji. Działa ona ze wszystkimi opublikowanymi rozszerzeniami (DLA) i z pewnością przyda się każdemu posiadaczowi tej gry. Łatka oczywiście jest darmowa. A co wprowadza? Jak zapewne zauważył to każdy gracz, niektóre przedmioty podczas zmiany lokacji były likwidowane – dzięki tej poprawce takie nieprzyjemnie zaskakujące sytuacje nie będą mieć więcej miejsca. Dodatkowo łatka optymalizuje działanie wszystkich rozszerzeń, przez co gra staje się płynniejsza i bardziej emocjonująca. 

Podobne

 • Patch 1.40

  Patch 1.40 poprawia błąd pojawiający się przy wyświetlaniu zawodników w Lidze Mistrzów.

 • Borderlands (v.1.0.1) - patch

  Patch do Borderlands to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza gry.

 • Borderlands - Videorecenzja

  Borderlands to dynamiczny shooter FPP,  w którym mamy okazję zwiedzać planetę o nazwie Pandora.

 • Borderlands - kody

  Kody do gry Borderlands tak właściwie nie istnieją. Nie są dostępne bowiem żadne kody Borderlands, dzięki którym miałbyś cały czas maksimum zdrowia czy tarczy, nie znane są też kody do Borderlands, dzięki którym miałbyś maksimum amunicji czy pojazdy nie do zniszczenia.

 • Borderlands - patch

  Patch Borderlands tp najnowsza łatka przeznaczona dla wszystkich posiadaczy tego tytułu. Likwiduje ona kilka niedociągnięć gry, ale głównym celem jej wydania jest dodanie wsparcia dla klawiatury G15/G19 oraz ekranów LCD Logitecha.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Borderlands v1.40 - Patch