Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Borderlands (v.1.0.1) - patch

Kategoria: Patche
Producent: Gearbox Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 listopad 2009, 21:50
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 787

Opis dodatku - Borderlands (v.1.0.1) - patch

Borderlands to świetna gra, o której możesz przeczytać i którą możesz zobaczyć w naszej wideo recenzji. Jeżeli masz już ten tytuł, z pewnością zauważyłeś, że czasem zdarzają się irytujące „potknięcia” programu. Radą na to jest patch Borderlands. Możesz pobrać najnowszy patch Borderlands z naszych stron. Jakie wprowadza poprawki? Jest ich kilkanaście, a najważniejsze to optymalizacja renderowania przy używaniu Nvidia 3D Visions, ulepszenie działania umiejętności Phase Strike i ataków wręcz Lilith, dodatkowo przy grze wieloosobowej ulepsza czat głosowy i inne. jak wiec widzisz patch Borderlands v.1.0.1 jest Ci niezbędny do bezproblemowej zabawy. Pobierz go teraz i ruszaj szukać skarbów Pandory!

Podobne

 • Borderlands v1.40 - Patch

  Najnowszy i najbardziej aktualny patch do Borderlands to łatka przeznaczona dla wszystkich posiadaczy tej niezwykłej gry akcji

 • Borderlands - Videorecenzja

  Borderlands to dynamiczny shooter FPP,  w którym mamy okazję zwiedzać planetę o nazwie Pandora.

 • Borderlands - kody

  Kody do gry Borderlands tak właściwie nie istnieją. Nie są dostępne bowiem żadne kody Borderlands, dzięki którym miałbyś cały czas maksimum zdrowia czy tarczy, nie znane są też kody do Borderlands, dzięki którym miałbyś maksimum amunicji czy pojazdy nie do zniszczenia.

 • Borderlands - patch

  Patch Borderlands tp najnowsza łatka przeznaczona dla wszystkich posiadaczy tego tytułu. Likwiduje ona kilka niedociągnięć gry, ale głównym celem jej wydania jest dodanie wsparcia dla klawiatury G15/G19 oraz ekranów LCD Logitecha.

 • Trailer do Borderlands

  Trailer z Borderlands, który ujawnia kilka informacji o fabule tej gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Borderlands (v.1.0.1) - patch