Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Borderlands - patch

Kategoria: Patche
Producent: Gearbox Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 02 wrzesień 2010, 13:44
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 484

Opis dodatku - Borderlands - patch

Patch Borderlands tp najnowsza łatka przeznaczona dla wszystkich posiadaczy tego tytułu. Likwiduje ona kilka niedociągnięć gry, ale głównym celem jej wydania jest dodanie wsparcia dla klawiatury G15/G19 oraz ekranów LCD Logitecha. Dodatkowo dostajemy dzięki temu nowe osiągnięcia do zabawy. Warto dodać, że ta łatka nie wpływa w żaden sposób na zapisane stany gry i po jej instalacji możemy bez problemu kontynuować zabawę w miejscu jej przerwania. Jak więc widać jest to patch dla każdego miłośnika przygód na niebezpiecznej planecie Pandora. Oczywiście za jego download nie trzeba płacić ani grosza.

Podobne

 • Borderlands (v.1.0.1) - patch

  Patch do Borderlands to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza gry.

 • Borderlands v1.40 - Patch

  Najnowszy i najbardziej aktualny patch do Borderlands to łatka przeznaczona dla wszystkich posiadaczy tej niezwykłej gry akcji

 • Borderlands - Videorecenzja

  Borderlands to dynamiczny shooter FPP,  w którym mamy okazję zwiedzać planetę o nazwie Pandora.

 • Borderlands - kody

  Kody do gry Borderlands tak właściwie nie istnieją. Nie są dostępne bowiem żadne kody Borderlands, dzięki którym miałbyś cały czas maksimum zdrowia czy tarczy, nie znane są też kody do Borderlands, dzięki którym miałbyś maksimum amunicji czy pojazdy nie do zniszczenia.

 • Trailer do Borderlands

  Trailer z Borderlands, który ujawnia kilka informacji o fabule tej gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Borderlands - patch