Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bonk: Brink of Extinction - trailer

Kategoria: Patche
Producent: Pi Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 kwiecień 2010, 09:23
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Bonk: Brink of Extinction - trailer

­Trailer gry Bonk: Brink of Extinction to trwający nieco ponad minutę materiał wideo, który wprowadza w klimat rozgrywki. Na tym zabawnym filmiku zobaczysz głównego bohatera, który grzeje się przy ogniu, nie zdając sobie sprawy, że do Ziemi zbliża się wielka kometa. Choć ten trailer gry Bonk: Brink of Extinction nie ukazuje samej rozgrywki, daje pojęcie o jakości animacji oraz oprawie wizualnej tego tytułu. Na innej stronie naszego portalu znajduje się szerszy opis tej produkcji – zajrzyj tam, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozgrywki.

Podobne

 • Brink - trailer

  download free Brink trailer po polsku za darmo pobierz

 • Brink - gameplay

  download free Brink gameplay po polsku za darmo pobierz

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Bonk: Brink of Extinction - trailer