Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blood Bowl Patch v 1.0.1.2

Kategoria: Patche
Producent: Cyanide Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03 lipiec 2009, 13:24
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 280

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Blood Bowl Patch v 1.0.1.2

­Blood Bowl to gra sportowa, w której gracz sterując małymi figurkami rozgrywa pojedynki przypominające mecze footballu amerykańskiego. W grze jednak reguły gry są bardzo łaskawe, dlatego też o zasadach fair play nie ma mowy. Co więcej naszymi zawodnikami nie są tylko ludzie, ale również przedstawiciele innych ras jak na przykład Elfy czy Krasnoludy.


Gra jest ciągle udoskonalana, a najnowszy patch do Blood Bowl wprowadza jedną, ale za to bardzo kluczową zmianę. Blood Bowl Patch v. 1.0.1.2 umożliwia zmniejszenie rozdzielczości, a opcja ta jest dostępna w ustawieniach po wgraniu patcha. Jest to bardzo przydatne zwłaszcza, jeżeli ktoś posiada słabszy komputer.


Download Blood Bowl patch jest dostępny w naszym serwisie.

Podobne

 • Blood Bowl - patch - 1.0/1.1

  Patch Blood Bowl to łatka która poprawia jakość gry. Wiele błędów dzięki niej zostanie wyeliminowanych. Patch usprawnia grę również w trybie multipalyer

 • Blood Bowl Trailer

  Trailer Blood Bowl unaocznia Nam brutalność sportu. Zobacz jak prezentuje się jedna z najbardziej "krwistych" gier ostatnich lat.

 • Blood Bowl - Patch v 1.0.1.3.

  Bllod Bowl to ciekawa gra sportowa, w której naszym celem jest pokonać przeciwnika w meczach footbolu amerykańskiego w wersji małych figurek.

 • Sacred 2: Ice & Blood

  Patch do Sacred 2: Ice & Blood to niezbędna łatka dla każdego użytkownika gry!

 • Sacred 2: Ice & Blood

  Gameplay gry Sacred 2: Ice & Blood pokazuej Ci przygody w świecie magii i miecza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Blood Bowl Patch v 1.0.1.2