Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blood Bowl - patch - 1.0/1.1

Kategoria: Patche
Producent: Cyanide Studio
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 listopad 2009, 08:24
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 247

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Blood Bowl - patch - 1.0/1.1

Patch do Blood Bowl to łatka niezbędna każdemu posiadaczowi pełnej wersji gry. Po jej instalacji zoptymalizowany zostanie kod programu, przez co wszystko będzie chodzić płynniej i szybciej. Nadto patch do gry Blood Bowl likwiduje problemy związane z umiejętnością Kick Off return. Jeśli więc pogrywasz czasem w brutalną, warhammerową odmianę futbolu amerykańskiego, pobierz patcha za darmo z naszych stron, zainstaluj go i ciesz się bezproblemową zabawą.

Łatka naprawia problem występujący zarówno w zabawie przeciw komputerowi, jak i rozgrywkach w trybie multiplayer. Sprawdzaj co jakiś czas nasze strony, aby zobaczyć, czy nie ukazał się kolejny patch do Blood Bowl.

Podobne

 • Blood Bowl Patch v 1.0.1.2

  Blood Bowl to gra sportowa, w której gracz sterując małymi figurkami rozgrywa pojedynki przypominające mecze footballu amerykańskiego.

 • Blood Bowl Trailer

  Trailer Blood Bowl unaocznia Nam brutalność sportu. Zobacz jak prezentuje się jedna z najbardziej "krwistych" gier ostatnich lat.

 • Blood Bowl - Patch v 1.0.1.3.

  Bllod Bowl to ciekawa gra sportowa, w której naszym celem jest pokonać przeciwnika w meczach footbolu amerykańskiego w wersji małych figurek.

 • Sacred 2: Ice & Blood

  Patch do Sacred 2: Ice & Blood to niezbędna łatka dla każdego użytkownika gry!

 • Sacred 2: Ice & Blood

  Gameplay gry Sacred 2: Ice & Blood pokazuej Ci przygody w świecie magii i miecza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Blood Bowl - patch - 1.0/1.1