Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BioShock Patch 1.1 PL

Kategoria: Patche
Producent: 2K Boston/2K Australia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12 luty 2009, 23:29
Rozmiar: 28.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11202

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - BioShock Patch 1.1 PL

Patch aktualizuję grę BioShock do wersji 1.1 i przeznaczony jest do polskojęzycznej wersji gry.
­
Aktualizacja poprawia wszystkie wykryte błędy w grze n. in.  te związane ze stabilnością gry. Poprawiono również te mniejsze, jak: błędy w teksturach oraz błędy lokalizacyjne.­

Podobne

 • Bioshock 2 - patch

  Patch gry Bioshock 2 to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza zabawy. Optymalizuje on grę, polepszając jakość obrazu i sprawiając, że płynniej działa.

 • Bioshock 2 - spolszczenie

  Spolszczenie Bioshock 2 to łatka dla każdego posiadacza oryginalnej wersji tego tytułu. Ten patch polonizujący do Bioshock 2 został stworzony i wydany przez polskiego edytora gry, czyli firmę Cenega.

 • BioShock 2 v1.4 Patch

  Najnowszy patch Bioshock 2 to łatka, która przyda się każdemu posiadaczowi tej gry

 • Spolszczenie dema do BioShock

  Patch spolszczający do wersji demonstracyjnej gry Bioshock. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć z polskich napisów i polskiego menu w grze.

 • Bioshock 2

  Gameplay Bioshock 2 to materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się długo oczekiwana kontynuacja hitu sprzed dwóch lat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: BioShock Patch 1.1 PL