Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BioShock 2 v1.4 Patch

Kategoria: Patche
Producent: 2K Marin
Licencja: Licencja
Data dodania: 28 marzec 2011, 14:29
Rozmiar: 165 Mb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 439

Opis dodatku - BioShock 2 v1.4 Patch

Patch 2 v 1.4 do Bioshock 2 to łatka niezbędna dla każdego posiadacza tej gry. Wprowadza ona szereg zmian do zabawy i choć jest przeznaczony do anglojęzycznej wersji gry, polscy gracze również mogą go zainstalować. Co da im patch Bioshock 2? Przede wszystkim sprawi, że plik user.ini nie będzie nadpisywany podczas ładowania się tego tytułu. Poza tym umożliwi bezproblemowe doczepienie rozszerzenia Protector Trials. Zmienia również wersję trybu singlowego na 1.4 oraz likwiduje kilka pomniejszych bugów i niedociągnięć programistycznych. Wszystko to sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej przyjemna i ekscytująca.

Podobne

 • Bioshock 2 - spolszczenie

  Spolszczenie Bioshock 2 to łatka dla każdego posiadacza oryginalnej wersji tego tytułu. Ten patch polonizujący do Bioshock 2 został stworzony i wydany przez polskiego edytora gry, czyli firmę Cenega.

 • BioShock Patch 1.1 PL

  Patch w wersji 1.1 do polskiej edycji gry Bioshock, dzięki któremu gra stanie się jeszcze przyjemniejsza.

 • Bioshock 2 - patch

  Patch gry Bioshock 2 to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza zabawy. Optymalizuje on grę, polepszając jakość obrazu i sprawiając, że płynniej działa.

 • Spolszczenie dema do BioShock

  Patch spolszczający do wersji demonstracyjnej gry Bioshock. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć z polskich napisów i polskiego menu w grze.

 • Bioshock 2

  Gameplay Bioshock 2 to materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się długo oczekiwana kontynuacja hitu sprzed dwóch lat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: BioShock 2 v1.4 Patch