Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bioshock 2 - patch

Kategoria: Patche
Producent: 2K Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 14 kwiecień 2010, 10:54
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 397

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Bioshock 2 - patch

Patch gry Bioshock 2 to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza zabawy. Optymalizuje on grę, polepszając jakość obrazu i sprawiając, że płynniej działa. Nadto poprawki wnoszone przez patch Bioshock 2 usprawniają działania wersji multiplayer i zwiększają stabilność gier sieciowych. Inne usprawnienia to między innymi ulepszenia kodu dla systemów 32-bitowych oraz lepsze przystosowanie gry pod Windows 7.  

Jak więc widzisz, ta poprawka jest absolutnie niezbędna dla każdego gracz, obojętnie, czy preferuje on grę singlową czy wieloosobową. Możesz pobrać ją z naszych stron całkowicie za darmo.

Podobne

 • Bioshock 2 - spolszczenie

  Spolszczenie Bioshock 2 to łatka dla każdego posiadacza oryginalnej wersji tego tytułu. Ten patch polonizujący do Bioshock 2 został stworzony i wydany przez polskiego edytora gry, czyli firmę Cenega.

 • BioShock 2 v1.4 Patch

  Najnowszy patch Bioshock 2 to łatka, która przyda się każdemu posiadaczowi tej gry

 • BioShock Patch 1.1 PL

  Patch w wersji 1.1 do polskiej edycji gry Bioshock, dzięki któremu gra stanie się jeszcze przyjemniejsza.

 • Spolszczenie dema do BioShock

  Patch spolszczający do wersji demonstracyjnej gry Bioshock. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć z polskich napisów i polskiego menu w grze.

 • Bioshock 2

  Gameplay Bioshock 2 to materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się długo oczekiwana kontynuacja hitu sprzed dwóch lat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Bioshock 2 - patch