Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beyond Divinity - patch

Kategoria: Patche
Producent: Larian Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 23 listopad 2009, 08:52
Rozmiar: 25.91MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1862

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Beyond Divinity - patch

Patch do gry Beyond Divinity to łatka, która ma kilka zadań. Po pierwsze – zwiększa stabilność gry. Po drugie – usuwa ochronę Starforce. Po trzecie – likwiduje problemy związane z graniem w Beyond Divinity na systemie Vista.


Najnowszy patch Beyond Divinity posiada numer 1.49 i wydany został w lutym 2007 roku. Mamy więc pewność, że innych nie będzie, a co ważne – zawiera on wszystkie poprzednie. Przeznaczony jest do angielskiej wersji gry. Nasz link prowadzi do łatki o numerze 1.47, która wnosi podobne poprawki do wydania ogólnoświatowego Beyond Divinity.

Jeśli masz więc polską, niemiecką czy francuską wersję tego tytułu, łatka jest właśnie dla Ciebie.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Beyond Divinity - patch