Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlefield 2 v1.41 Patch

Kategoria: Patche
Producent: Digital Illusions/EA DICE
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 29 lipiec 2009, 13:48
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7130

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Battlefield 2 v1.41 Patch

Patch do Battlefield 2 jest rzeczą po prostu niezbędną dla każdego, kto posiada pełną wersję gry. Łatka optymalizuje działanie programu w obu trybach – zarówno single player, jak i Multi oraz zawieszanie się gry występuje o wiele rzadziej. Ponadto znika większość problemów zowiązanych z logowaniem się do serwerów. Dlatego też jeśli miałeś czasem problemy z poprawnym działaniem tego tytułu, patch powinien sprawić, że będzie on działał bezproblemowo.


Download Battlefield 2 patch jest w pełni darmowy. A jeśli nie znasz jeszcze tej gry, możesz pobrać z naszych stron jej demo, które ukaże Ci możliwości tego tytułu na przykładowej mapie. Warto spróbować!

Podobne

 • Battlefield 2 v1.50 Patch

  Patch do Battlefield 2 v1.50 to poprawka, którą po prostu musisz mieć, jeśli lubisz tą grę. Dlaczego? Powodów jest wiele.

 • Battlefield 1942 v1.6 Patch (Full)

  Patch ten wprowadza szereg pozytywnych zmian oraz – co najważniejsze – dwie nowe mapy.

 • Battlefield 2142

  Ściągnij Battlefield 2142 patch za free i uzyskaj dostęp do masy dodatków, w tym do dwóch całkiem nowych map. Battlefield 2142 patch za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Battlefield 2142

  Obejrzyj gameplay z Battlefield 2142 za free i sprawdź czy gra jest ciągle tak dobra jak jej poprzedniczki. Battlefield 2142 gameplay za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Stronghold 2 Patch v 1.41

  Patch Stronghold 2 optymalizuje gameplay związany z trybem multiplayera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Battlefield 2 v1.41 Patch

dodał: ~RadarBoss , 04.08.2009

siemka wam mam taki problem jesli odpowiecie bo mam patha ale nie oto chodzi wszystko dZiała ale jak wgrywam mapke co nie i gram gram tak ze 2 min to punktbaster czy jakos tak mnie wylogowuje tam pisze ze klicked( radarboss) tamtam (for 0 minutes) o co tu chodzi i se wogule nie moge se pograc a