Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlefield 1942 v1.6 Patch (Full)

Kategoria: Patche
Producent: Digital Illusions/EA DICE
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29 lipiec 2009, 13:17
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 98, ME, XP
Liczba pobrań: 5118

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Battlefield 1942 v1.6 Patch (Full)

Patch do Battlefield 1942 to rzecz niezbędna dla każdego, kto posiada pełną wersję gry. Pobranie łatki jest całkowicie darmowe, a wprowadza ona szereg pozytywnych zmian oraz – co najważniejsze – dwie nowe mapy. Dochodzi także armia kanadyjska wraz ze swoim specyficznym uzbrojeniem, zaś Niemcy dostaję nowy pojazd zwiadowczy. Jeśli posiadasz dodatek Secret Weapons, będziesz miał także dostęp do nowych pojazdów dla wszystkich – od helikoptera po czołg.


Download Battlefield 1942 patch jest darmowy, a wprowadza on kolejne zmiany do istniejących map, jak na przykład „Invasion of Phillipines”, gdzie z pewnością zauważysz nowe ustawienie japońskiego niszczyciela. Jak wiec widzisz, lista zmian jest spora i znacznie uatrakcyjnia rozgrywkę.

Podobne

 • Battlefield 2 v1.50 Patch

  Patch do Battlefield 2 v1.50 to poprawka, którą po prostu musisz mieć, jeśli lubisz tą grę. Dlaczego? Powodów jest wiele.

 • Kody do Battlefield 1942

  Uczyń swoją rozgrywkę nieco prostszą i wykorzystaj zamieszone tu kody.

 • Battlefield 2142

  Ściągnij Battlefield 2142 patch za free i uzyskaj dostęp do masy dodatków, w tym do dwóch całkiem nowych map. Battlefield 2142 patch za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Battlefield 2 v1.41 Patch

  Łatka optymalizuje działanie programu zarówno w trybie single player, jak i Multi, ponadto dzięki niej zawieszanie się gry występuje o wiele rzadziej.

 • Battlefield 2142

  Obejrzyj gameplay z Battlefield 2142 za free i sprawdź czy gra jest ciągle tak dobra jak jej poprzedniczki. Battlefield 2142 gameplay za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Battlefield 1942 v1.6 Patch (Full)